Фахова ознайомлювальна практика студентів 1 курсу спеціальності 053 «Психологія»

З початку червня студенти першого курсу спеціальності 053 «Психологія» розпочали свою фахову ознайомлювальну практику. З початком фахової практики студентів привітала в.о. завідувача кафедри Лада ЯКОВИЦЬКА. Наступним кроком на цьому важливому етапі їхньої освіти стала настановча лекція. Під час лекції студентам було детально роз’яснено правила проходження фахової практики. Особливу увагу було приділено ознайомленню з формами звітних документів, які вони мають підготувати за підсумками своєї психологічної практики.
Керівниками практики від кафедри виступили досвідчені фахівці: Оксана ВЛАСОВА-ЧМЕРУК, Ельвіра ХОДАНОВИЧ та Тетяна ГРИГОРЕНКО. Вони поділилися зі студентами своїм баченням успішної практики, надали цінні поради та відповіли на всі запитання, що виникли у студентів.
Настановча лекція стала чудовим стартом для майбутніх психологів, які вже з нетерпінням чекають на можливість застосувати свої теоретичні знання в професійній діяльності, занурюватися в фахові завдання.