День відкритих дверей Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету

На Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету відбувся День відкритих дверей. Це була чудова нагода познайомитися з факультетом та спеціальностями, які пропонуються, можливостями, які відкриваються перед студентами факультету.
Програма заходу включала зустріч з деканом та провідними викладачами факультету, презентацію факультету та його навчальних програм, спілкування з нашими студентами, які ділилися своїм досвідом та враженнями.
Двері ФЛСК відкриті для всіх, хто прагне отримати якісну освіту та побудувати успішну кар’єру.
Дякуємо в.о. декана факультету Наталії МЕЛЬНИК та заступнику декана з виховної роботи Лесі ХОМЕНКО-СЕМЕНОВІЙ за такий яскравий та змістовний захід.