“Шляхи української державності”

В суботу, 18 травня, відбулася захоплива екскурсія під назвою “Шляхи української державності”, її організували та відвідали разом зі студентами 1 курсу психолог кафедри авіаційної психології Дар’я ШАХАНОВА та куратор Ельвіра ХОДАНОВИЧ. Під час цієї події студенти мали можливість поглибити свої знання про історію та розвиток української державності, дізнатися більше про визначні події та видатних особистостей, які відіграли ключову роль у становленні нашої країни. Обговорити вплив на становлення української державності та нації видатних українських науковців, поетів та письменників. Таких як Михайло Грушевський, що не тільки зробив значний внесок у розвиток української історіографії, але й активно працював над формуванням національної самосвідомості. Його праці з історії України стали фундаментом для подальших досліджень і надихнули багатьох українців на вивчення та усвідомлення власної історії. Тарас Шевченко багато жив і працював в Київі, безсумнівно, пробудив у багатьох українцях відчуття національної гідності та прагнення до свободи. Його твори стали символом боротьби за національне визволення. Не менш важливими є внески Івана Франка, Лесі Українки та Миколи Хвильового. Їхні літературні та публіцистичні роботи закладали ідеологічні основи для розвитку української нації, підкреслювали важливість культурної ідентичності та політичної незалежності.
Дякуємо всім хто не пропустив цю унікальну нагоду зануритися в багату історію України та відчути дух минулого, який живе у кожному куточку нашої столиці.