Мистецтво бути поруч

У сучасному світі, де технології стрімко розвиваються, а темп життя постійно зростає, особливо важливо вміти залишатися поруч із близькими людьми. Мистецтво бути поруч — це не просто фізична присутність, а здатність підтримувати, розуміти та ділитися теплом навіть на відстані. Це вміння чути серце іншого, бути опорою та джерелом радості. Саме такий тренінг “Мистецтво бути поруч ” сьогодні провела психолог кафедри авіаційної психології Дар’я ШАХАНОВА в межах Днів науки ФЛСК.
В ході обговорення та виконання вправ учасники тренінгу з’ясували, що БУТИ ПОРУЧ — це перш за все про емпатію. Уміння відчути емоції іншої людини, зрозуміти її переживання і надати підтримку в потрібний момент. Це про уважність до дрібниць, які можуть бути важливими для когось, але залишатися непомітними для інших. Коли ми дійсно слухаємо, а не просто чуємо, ми створюємо простір для щирого спілкування і довіри.
БУТИ ПОРУЧ — це також про розуміння і прийняття. Кожна людина унікальна, зі своїми думками, почуттями та досвідом. Важливо не лише поважати ці відмінності, але й підтримувати один одного у розвитку та самореалізації. Мистецтво бути поруч полягає у здатності надихати та допомагати один одному рости, разом долати труднощі та радіти успіхам.
У світі, де час і увага стають дедалі ціннішими ресурсами, мистецтво бути поруч набуває особливого значення. Бо воно про те, щоб бути разом, незважаючи на обставини, і завжди знаходити можливість показати, що ми є одне для одного. Дякуємо всім учасникам тренінгу за бажання та здатність БУТИ ПОРУЧ.