Психолог кафедри авіаційної психології Дар’я ШАХАНОВА разом зі студентами та викладачем Ельвірою ХОДАНОВИЧ відвідали музей “Голодомору” та заповідник “Києво-Печерська лавра”

Психолог кафедри авіаційної психології Дар’я ШАХАНОВА разом зі студентами та викладачем Ельвірою ХОДАНОВИЧ відвідали музей “Голодомору”, експозиція якого розкриває жахливу сторінку нашої історії. Після музею було спільне обговорення побаченого та почутого. Обговорення допомогло з’ясувати як вплинув голодомор на ментальне здоров’я української нації; чи впливає минулий геноцид на сучасне покоління? Що ми можемо зробити щоб протидіяти цьому в майбутньому? Далі відвідали заповідник “Києво-Печерська лавра”, подивилися експозицію музею мініатюр Миколи СЯДРИСТОГО, музей книги та друкарства, ознайомилися зі скарбами книжкової культури українського народу, які відображають історію вітчизняної книги від найдавніших часів Київської Русі до сьогодення.