Відбулася перша координаційна зустріч для бажаючих доєднатися до острівця Прогресильності НАУ, до якої доєдналися викладачі кафедри авіаційної психології Олеся ГІРЧУК, Ельвіра ХОДАНОВИЧ та в.о. завідувача кафедри Лада ЯКОВИЦЬКА. ГО ПРОГРЕСИЛЬНІ (прогресивні та сильні) є найбільшою некомерційною організацією освітян, студентів та публічних управлінців в Україні. Громадська організація надає цікаві можливості своїм учасникам, ними є: спілкування в професійному середовищі, нові ділові контакти, підвищення кваліфікації викладачів, розвиток грантової діяльності.
Дякуємо координаторці острівця Прогресильності НАУ Анжеліці КОКАРЄВІЙ за ініціативу та доєднання до команди однодумців!