Засідання кафедри

14 березня відбулося розширене засідання кафедри, на якому обговорювалися зміни в програму ОНП 053 «Психологія», відповідно до наказу «Про щорічний перегляд освітньо-наукових програм підготовки здобувачів ступеня доктор філософії» від 22.12.2023 №557/од. В роботі над новою редакцією ОНП брали участь зовнішні стейкхолдери: Кокун Олег Матвійович, член-кореспондент НАПН України, доктор психологічних наук, професор, заступник директора з науково-інноваційної роботи Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України; Мозгова Галина Петрівна, д-р психол. наук, проф., завідувачка кафедри теоретичної та консультативної психології НПУ імені Драгоманова; Синишина Вікторія Михайлівна, д-р пед. наук, професор, професор кафедри психології УжНУ; професорсько-викладацький склад та аспіранти кафедри. За рекомендацією стейкхолдерів уточнена назва та зміст наступних дисциплін «Вчинковий потенціал особистості в екстремальних умовах діяльності» викладена як «Суб’єктне та вчинкове в професійній діяльності особистості», «Метапсихологія та її паралогізми» як «Свідоме та несвідоме в контексті сучасних теорій особистості». Дисципліні з оволодіння загальнонауковими (філософськими) компетентностями «Філософія науки та інновацій» за рекомендацією кафедри філософії повернуто повернули класичну назву «Філософія науки». Дякуємо всім колегам, зокрема стейкхолдерам, за багаторічну плідну співпрацю та підтримку.
Друге питання порядку денного було присвячено звіту аспірантів про роботу в осінньому семестрі. Вітаємо аспірантів кафедри із затвердженням позитивних результатів виконання індивідуального плану наукової роботи та індивідуального навчального плану роботи аспіранта. Бажаємо наснаги, наукової пильності та докладати ще більше зусиль щодо опрацювання обраних наукових тем.