Вступний іспит для абітурієнтів Китайської Народної Республіки

Сьогодні на кафедрі авіаційної психології проводили черговий вступний іспит для абітурієнтів Китайської Народної Республіки за другим рівнем вищої освіти (магістр) спеціальності 053 «Психологія» англомовного проекту. Кожен вступ нових іноземних студентів є важливою подією для нашої університетської спільноти, бо ця подія підтверджує важливість і результативність робити викладачів кафедри та адміністративного персоналу. Вітаємо всіх наших майбутніх студентів та викладачів, які долучилися до цього проєкту. Проєкт є новим кроком в освітній та культурній площині міжнародного співробітництва кафедри. Підтвердженням високого статусу університету в міжнародній сфері.
Бажаємо теперішнім та майбутнім студентам наснаги, відкриття нових можливостей та професійних компетенцій.