Засідання кафедри

Восьмого листопада на кафедрі авіаційної психології Національного Авіаційного Університету (НАУ) відбулося важливе засідання, під час якого розглядались та затверджувались теми досліджень аспірантів. Викладачі кафедри ретельно розглянули пропозиції аспірантів, внесли власні пропозиції та затвердили теми досліджень.

Всі запропоновані теми мають значну наукову новизну, високий ступінь актуальності та практичну значущість. Це свідчить про високий рівень мотивації аспірантів та інтерес до наукової роботи молодих колег на кафедрі.
Кафедра авіаційної психології НАУ пишається креативністю та завзятістю аспірантів, вітає їх із затвердженням тем досліджень. Висока вмотивованість молодих науковців підкреслює суспільну та громадську важливість наукових розробок в галузі психології та сприяє подальшому розвитку психологічної науки нашого університету.