Відкрита лекція

Вітаємо з успішно проведеною відкритою лекцією Олесю Василівну Гірчук!
Третього листопада старшим викладачем кафедри авіаційної психології Гірчук Олесею Василівною проведено відкриту лекцію з дисципліни “Психологія екстремальних та кризових ситуацій” для 406 групи ОПП “Психологія” спеціальності 053 “Психологія”. На занятті по темі : “Психологічні наслідки діяльності персоналу в екстремальних умовах” були розглянуті питання ризиків та факторів, які впливають на самопочуття професіоналів, профілактику, техніки запобігання та психологічної допомоги. Проведено опитування на визначення факторів, які впливають на самопочуття сучасної молоді та візуальний тест.
На занятті були присутніми в.о.завідувача кафедри авіаційної психології Яковицька Лада Савеліївна, заступник декана Алпатова Олександра Валентинівна, методист навчального відділу Омельченко Ганна Василівна, які відзначили високу змістовну, як теоретичну, так і практичну наповненість лекції, стриманий та одночасно емотивний стиль взаємодії з аудиторією. Оскільки тема є актуальною та її розгляд викликав жвавий інтерес у студентів і викладачів, певні питання та техніки будуть висвітлюватися і на подальших зустрічах.