Вступний іспит для абітурієнтів англомовного проекту

27 жовтня на кафедрі авіаційної психології вдруге проводили вступний іспит для абітурієнтів англомовного проекту за другим рівнем вищої освіти (магістр) спеціальності 053 «Психологія» з Китайської Народної Республіки. Це неймовірно важлива подія для нашого університетського співтовариства, бо вона підтверджує важливість і значущість робити викладачів кафедри та адміністративного персоналу. Вітаємо всіх наших майбутніх студентів та викладачів, які долучилися до цього проекту. Проєкт є новим кроком в освітній та культурній площині міжнародного співробітництва кафедри. Ми пишаємося нашою можливістю сприяти освітньому обміну та розвитку талановитих студентів. А теперішнім та майбутнім студентам бажаємо натхнення, відкриття нових можливостей та власних здібностей у цій захоплюючій освітній подорожі.