Студенти магістратури в галузі психології впевнено склали атестаційний іспит

27-28 вересня стали важливими днями для студентів освітнього ступеня “Магістр” за освітніми програмами “Психологія” та “Психологія бізнесу” на кафедри авіаційної психології.
Під час складання атестаційного іспиту, студенти продемонстрували високий рівень підготовки та розуміння ключових аспектів своєї спеціальності. Всі вони успішно пройшли іспит та отримали можливість перейти до наступного важливого кроку – захисту своїх кваліфікаційних робіт.
Університет щиро вітає студентів із досягненнями на цьому етапі навчання та бажає їм подальших успіхів та натхнення під час написання своїх кваліфікаційних робіт. Нехай ця перемога буде ще одним кроком у великій подорожі до професійного успіху та досягнень в галузі психології.