Захист переддипломної практики магістрів

22 вересня відбувся захист переддипломної практики студентами групи ПС-206М ОП “Психологія” та ПБ-201МЗ ОП “Психологія бізнесу”. Учасники захисту представили презентації та звіти досліджень, які проводилися ними під час роботи в психологами в освітніх та комерційних установах.
На захисті були присутні завідувач кафедри психології Лада Савелівна Яковицька, доцент кафедри Олена Михайлівна Ічанська та доцент кафедри Тетяна Володимирівна Вашека.
Цей захист та презентація емпіричних досліджень є важливим етапом атестації студентів як майбутніх фахівців галузі. Викладачі кафедри, колеги щиро вітають студентів, дякують керівникам практики за їхню підтримку та наставництво під час цього важливого етапу їхньої освіти.
Вітаємо викладачів та студентів з високими результатами наукових робіт і бажаємо подальших успіхів!