Вступний іспит на англомовний проект з магістратури

21 вересня кафедра авіаційної психології відкрила новий горизонт: запущений перспективний англомовний проект за другим рівнем вищої освіти (магістр) спеціальності 053 «Психологія».
Сьогодні пройшов перший вступний іспит для студентів Китайської Народної Республіки, і це було неймовірно важливою подією для нашого університетського співтовариства. Вітаємо всіх наших майбутніх студентів та викладачів, які долучилися до цього проекту. Особлива подяка вченому секретарю факультету Лесі Миколаївні Конопляник, проф. Ельвірі Василівні Лузік, проф. Любові Віталіївні Помиткіной, Тамарі Олександрівні Михеєвій. Це відкриває нові можливості для навчання та міжнародного співробітництва.
Ми пишаємося нашою роллю у сприянні освітньому обміну та розвитку талановитих студентів. А студентам бажаємо успіху у цій захоплюючій подорожі навчання та відкриття нових можливостей і талантів!!!